Bezplatná online strategická RPG hra
Beta v1.0
CZ server 1
Registrovaných:39638
Online:3
O hře Niborea
Hra Niborea je online fantasy multiplayerová hra. Hráč se ujme úlohy Prince, který byl svou Macechou intrikami okraden o trůn. To samozřejmě nemůže nechat jen tak a chce si vzít trůn zpátky a pomstit se!
Hráčovou úlohou je vybudovat silné město a zdolat překážky vedoucí k tomuto cíli. V tomto boji se musí spojit či soupeřit s jinými hráči.
Niborea je mixem budovatelské strategie, kde je třeba získávat zdroje a budovat svou pevnost, a takzvané role-playing game, kde hráč ovládá hrdinu, kterému přiděluje různé úlohy a stará se o jeho výzbroj a postup na vyšší úrovně.
Ve hře je důležitá i interakce s jinými hráči, kteří se snaží o dosažení stejného cíle a přitom se navzájem můžou brzdit, škodit si, nebo pomáhat. V Niborei není možné aby byl některý hráč úplně převálcován jinými. Po každém útoku se dá pozvednout a pomstít se!
Kromě dokončení příběhu se dá vyhrát i na kontinentu - na kterém hraje 15-25 hráčů. Tady se vítězem stává ten hráč nebo aliance, která nasbírá dostatečný počet vítězných bodů.

Přejeme příjemnou zábavu!