Bezplatná online strategická RPG hra
Beta v1.0
CZ server 1
Registrovaných:39364
Online:3
Příběh
Do zapadlého města na vzdáleném kontinentě Niborea přichází jako vyhnanec mladý Princ. Na jeho vlastním trůnu za mořem teď sedí jeho nevlastní matka, sexy Macecha, která se pomocí svých čárů tělesných i jiných vetřela do přízně jeho otce, stárnoucího Krále. Později i do jeho postele. Taková kariéristka to byla.

Než král zemřel, měl prvorozený princ o dva sourozence více a o jednu korunu méně. Milá Macecha totiž oblbla krále natolik, že za svého nástupce jmenoval svého mladšího syna, pouhé nemluvně. A dokud nedospěje, regentkou bude jeho matka, prohnaná čarodějnice.

Takto se stala vládkyní království a aby vyděděného prince přešla chuť na nějaké intriky, posadila ho na loď a poslala vládnout nejmenšímu, nejchudšímu a nejvzdálenějšímu kousku království. Tak zapadlému, že o něm do té doby ani nevěděl.

Mladý Princ královské krve však nehodlá nechat věci jen tak a míní si vzít zpátky, co je jeho, tedy trůn! Na to však potřebuje vybudovat mocnou pevnost a získat armádu. A potřebuje pomoc Hráče! Vstup do Niborei a bojuj! Bojuj o Trůn a Mstu!!